Vad kan vi hjälpa dig med?

Vårt huvudkontor ligger i Stavanger
Ring oss gärna för en trevlig pratstund!

Huvudkontor:

Auglendsmyrå 8, 4016 Stavanger

Huvudkontakt:

Lars A. Kverneland
Daglig leder
Tlf: 901 81 424
E-post: lars@rakon.no

Kontaktpersoner

Lars A. Kverneland

Daglig leder

+47 901 81 424
lars@rakon.no

Tina Sandsbakk

Projektledare

+47 992 58 900
tina@rakon.no

Frode Nor

Personal- och löneansvarig

+47 918 00 429
frode@rakon.no

June Karin Hesby Vastveit

Affärsutvecklare

+47 482 64 855
june@rakon.no

Svein Løken

Lager- och utrustningsansvarig

+47 995 42 103
svein@rakon.no

Jo Kjetil Ruud

Utrustningsansvarig – UHT och TT

+47 902 38 781
jojo@rakon.no

David Jäderberg

HSE- och KS-ansvarig

+46 702010545
david@rakon.no

Per Christian Grønstein

Områdesansvarig betong

+47 469 21 334
per@rakon.no

Kim Herje

Områdesansvarig tilkomstteknik

+47 926 27 341
kim@rakon.no