Hva kan vi hjelpe deg med?

Vårt hovedkontor er i Stavanger.
Kom gjerne innom eller ring oss for en hyggelig prat.

Hovedkontor:

Veritasveien 25, 4007 Stavanger

Hovedkontakt:

Lars A. Kverneland
Daglig leder
Tlf: 901 81 424
E-post: lars@rakon.no

Kontaktpersoner

Lars A. Kverneland

Daglig leder

+47 901 81 424
lars@rakon.no

Tina Sandsbakk

Prosjektleder

+47 992 58 900
tina@rakon.no

Frode Nor

Personal- og lønnsansvarlig

+47 918 00 429
frode@rakon.no

June Karin Hesby Vastveit

Forretningsutvikler

+47 482 64 855
june@rakon.no

Svein Løken

Lager- og utstyrsansvarlig

+47 995 72 103
svein@rakon.no

Jo Kjetil Ruud

Utstyrsansvarlig – UHT og TT

+47 902 38 781
jojo@rakon.no

David Jäderberg

HMS og KS-leder

+46 702010545
david@rakon.no

Per Christian Grønstein

Fagansvarlig betongrehabilitering

+47 469 21 334
per@rakon.no

Kim Herje

Fagansvarlig tilkomstteknikk

+47 926 27 341
kim@rakon.no

Thomas Valan

Prosjektleder

+47 472 37 383
thomas@rakon.no

Ane Oftedal

Prosjektleder – Havvind

+47 997 00 529
ane@rakon.no